Szukają świadka w głośnej sprawie zabójstwa kobiety
Policjanci proszą o kontakt osobę, która w nocy z 31 grudnia 2016 na 1 stycznia 2017 roku, ok. godz. 1.30–2 podwiozła mężczyznę z Kiełkowa w rejon stacji paliw w Tuszymie.

Chodzi o głośną sprawę zabójstwa 42-letniej kobiety, do którego doszło w nocy z 31 grudnia 2016 na 1 stycznia 2017 roku. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Postępowanie w tej sprawie prowadzą mieleccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.
Z zebranego materiału dowodowego wynika, że 44-letniego podejrzanego o zabójstwo mężczyznę w rejon stacji paliw w Tuszymie podwiozła osoba o nieustalonej dotąd tożsamości. Mundurowi proszą osobę, która podwoziła wówczas mężczyznę, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu lub o kontakt tel. pod nr: 017 58-45-330.O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.