Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Jakub Kilian, uczeń mieleckiego „Elektryka”

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Jakub Kilian, uczeń mieleckiego "Elektryka"

Zespół Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu poinformował dziś o śmierci swojego ucznia. Jakub Kilian, który marzył o służbie w wojsku, zmarł wczoraj, pozostawiając w bólu rodzinę, znajomych i nauczycieli.

Jakub Kilian był uczniem klasy mundurowej w Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu, czyli popularnego „Elektryka”.
Osiągał świetne wyniki w nauce, był zaangażowany w sprawy społeczności szkolnej, szczególnie w działalność klas wojskowych.

Reprezentował „placówkę w poczcie sztandarowym, w kompanii honorowej i w musztrach pokazowych. Był koleżeński uczynny, pełen radości i humoru, kochający życie, serdeczny i życzliwy.

Wzorowo wypełniał zadania kadeta. Marzył o służbie w wojskach zmechanizowanych. Niestety, nie było mu to dane. Zmarł w niedzielę (01.10)

– Z głębokim żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o śmierci naszego ucznia Trudno opisać ból po tak ogromnej stracie. W imieniu Dyrekcji, Grona Nauczycielskiego, Pracowników i Uczniów szkoły składamy Rodzinie Jakuba wyrazy współczucia – przekazał dziś „Elektryk”.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

  1. Jeśli bliscy sami nie zaczną się dopominać, ustalać dlaczego młode osoby tak często „NAGLE” umierają to po prostu dajemy przyzwolenie na następny etap.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.