Seks z gumową lalką, picie, ćpanie… – tak bawi się mielecka młodzież [ZDJĘCIA]

Uczniowie mieleckich szkół piją, palą i śmiecą. Mandaty… płacą mieszkańcy

„Interesujące” kadry można zobaczyć w filmie z udziałem tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, czyli popularnego „Elektryka”. Wideo nakręciła młodzież jako czołówkę do ich filmu studniówkowego.

Na początku produkcji widzimy elegancko ubraną młodzież, którzy wchodzą do jednego z mieleckich hoteli z arkuszami maturalnymi. Następna scena przedstawia lekcję w szkole.
Kiedy przychodzi SMS, że arkusze są w hotelu, młodzież wychodzi ze szkoły ubrana na czarno z zasłoniętymi twarzami z kijami bejsbolowymi w rękach. Następnie terroryzują personel i przeszukują pokoje.

Następne ujęcie to uczeń grający gościa hotelu, który uprawia seks z dmuchaną lalką. W innym pokoju trwa zaś libacja alkoholowa. W końcu „zbiry” odnajdują arkusze maturalne i odchodzą.

Ostatnia scena filmu przedstawia imprezę z alkoholem, papierosami i narkotykami. Następnego dnia, kiedy uczestnicy zabawy budzą się na ciężkim kacu, zauważają, że arkuszy maturalnych już nie ma.

Koniec końców film usunięto. W Internecie jednak nic nie ginie. Także i kontrowersyjna produkcja maturzystów mieleckiego „Elektryka”. Wideo pozostaje do naszej dyspozycji, nie publikujemy go.
Do tematu powrócimy
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

22 Komentarze

 1. Weźcie ludzie zacznijcie pisać o czymś ciekawszym, co się w naszym „pięknym” powiecie dzieje… Chyba bulwersujących scen nie widzieliście

 2. Kochana redakcjo ….
  Ciekawi mnie dlaczego ten artykuł ukazał się dopiero teraz po maturach, skoro w sieci pojawił się bardzo dawno. Więc rodzi się pytanie kto wam dostarczył lub podrzucił ten filmik hmmmmm ?
  Jak jesteście tak odważni na udostępnianie tego to pokażcie jak jesteście odważni odpisując na ten komentarz

   • Ale zezwolenie osób na udostępnianie wizerunku osób biorących w tym udział macie ?

   • Nie musieliśmy. Prawo prasowe zezwala nam na upublicznianie fotografii osób stanowiących szczegół całości, np. imprezy. Pozdrawiamy!

 3. Tylko że to nie jest impreza a prywatne krótkometrażowe nagranie gdzie wizerunku osób biorących w nim udział publikować nie możecie, gdyż jest to.ich własnością.

 4. A najlepsze jest to ze czołówki do nagrań z balów maturalnych są nakręcane w całej Polsce, także i w większości szkół średnich w Mielcu. Uczniowie maja na celu odtworzenie zabawnych historyjek, często wzorują sie na Polskim kinie, kultowych filmach, co znaczy, ze ich materiał nie ma tak naprawdę nic wspólnego z prawdą! Żałosne jest to, że ktoś nie potrafi zrozumieć o co chodzi w tym całym czołówkowym szaleństwie I probuje na sile wywolac niesamowita sensacje kosztem uczniow! Dodam tylko ze dla mnie nagranie było przekomiczne i brawo dla całej obsady 😉

 5. Co za kretynizm, to nie jest impreza tylko prywatna produkacja, chyba wam sie studniówka z czołówka pomyliła, wiec niebylabym taka pewna co do udostępniania zdjęć uczniow. Nie wiem, co chcecie pokazc takim zachowaniem Droga Redakcjo, ale przykro mi, ze nie potraficie odróżnić rzeczywistości od fikcji.

 6. Szczerze to jest ok. Produkcja spoko pomysł się udał nic kontrowersyjnego nie ma, bo są to osoby pełnoletnie. Natomiast martwi mnie słowo „skriny” użyte w prostocie przez autora, zamiast zachować profesjonalizm i użyć słowa „screeny”. Widać że dziennikarstwo też jest kontrowersyjne w tym przypadku a artykuł jest tego dowodem.

 7. Witam. Skoro ten film budzi az tyle kontrowersji podsyłam linki do jeszcze dwóch czołówek z elektryka na jednej z nich uczniowie kradną auta jeden z uczniow pali cygaro w szkole a jego ekipa zwiazuje i wkłada do bagaznika innego z uczniow. Natomiast w drugiej mamy podobna sytuacje a do tego uczniowie piją alkohol na TERENIE SZKOŁY. Jestem ciekaw jak do tych dwoch filmow odniesie sie redakcja:
  https://youtu.be/d2e4vJC_MWY
  https://www.youtube.com/watch?v=TjSlko69EFM&t=210s

 8. To nie jest impreza ! To jest filmik przedstawiajacy czołówkę studniowkowa na pamiątkę dla uczniów tej klasy
  W dodatku piszecie ze to jest impreza wiec chłopak z lalka w łóżku tez toczy imprezę tak ? Na prawdę to jest śmieszne ze robicie sensacje z byle czego bo w Mielcu się nic nie dzieje … Tak pomijając lekko temat to dlaczego ta osoba/y nie zgłosiły tez kompromitujących filmików innych klas tej szkoły lub innych szkol z Powiatu Mieleckiego lub dalej takich i jeszcze bardziej gorszych filmików jest na skale całej Polski no ale .. Jak zamiast zachowywać się jak dorosła osoba która daje przykład innym to pokazuje swoje giętki i mści się w taki właśnie o to sposób ze zgłasza te o to czołówkę a nie inne ktore maja podobne sceny w tej zawartej a ze Mielec jest miastem w którym nic się nie dzieje więc czemu nie zrobmy z tego sensacji i popsujmy wizerunek uczniów jak i szkoły . Najbardziej interesujące jest to kto kompromituje kogo lub co 😉

 9. Dokładnie w tym momenci to autor artykułu psuje wizerunek szkoły wciskając ludziom bajki i wyolbrzymiając sprawę. Jestem przekonana, ze redakcja zrozumiala o co chodzi w czołówce, jednak jakos trzeba zarabiać pieniążki, nie ważne kogo kosztem- chamstwo !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.