Życie swojej rodziny zamienił w piekło. Domowy kat w rękach policji
55-letni mieszkaniec gminy Mielec od miesięcy znęcał się nad swoją rodziną. Awanturował się, popychał swoją żonę, wyzywał ją, a nawet groził jej pozbawieniem życia. Zazwyczaj był pijany.

W domu, w którym dochodziło do przemocy,  policjanci interweniowali wielokrotnie, za każdym razem zatrzymując mężczyznę w policyjnym areszcie. Domownicy w dalszym ciągu jednak żyli w niepokoju i strachu o własne życie. W związku z tym funkcjonariusze za pośrednictwem prokuratury wystąpili do sądu o zastosowanie aresztu wobec podejrzanego o znęcanie się nad rodziną.
Wniosek ten został zaakcentowany  i 55-latek na najbliższe trzy miesiące trafił za kratki. W sprawie toczy się dalsze postępowanie, które rozstrzygnie o dalszym losie mężczyzny.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.