Miejska wigilia dla samotnych
W piątek (22.12) na Placu Armii Krajowej w Mielcu odbędzie się wigilia dla samotnych. Wydarzenie to tradycyjnie organizują Urząd Miejski i Hotel Iskierka. W specjalnie ustawionym namiocie przygotowanych zostanie ok. 200 miejsc. W programie m.in.: występ uczniów Szkoły Podstawowej 7 i Gimnazjum nr 2, słowo duszpasterskie, przełamanie się opłatkiem, posiłek i wspólne kolędowanie.
– Chcemy, aby każdy uczestnik naszego spotkania skosztował tradycyjnych potraw  wigilijnych oraz otrzymał świąteczną niespodziankę – mówi Iwona Ławruk, właścicielka Hotelu Iskierka. – Podczas poprzednich wigilii wspierały nas lokalne firmy oraz organizacje. Mam nadzieje, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej, a dzięki wspólnemu zaangażowaniu każdy poczuje „magię świąt” – zaznacza.
– Podzielmy się sercem z tymi, którzy tego serca potrzebują – dopowiada wykonujący zadania i kompetencje prezydenta Mielca, Jan Myśliwiec. Każdy, kto chce włączyć się w tę niezwykłą inicjatywę, proszony jest o kontakt z Hotelem Iskierka pod nr tel. 698 660 935.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.