Zwycięstwo i porażka – słodko gorzki początek Dariusza Marca w Mielcu

Zwycięstwo w Pucharze Polski i porażka w lidze – taki jest bilans otwarcia Dariusza marca, który kilka dni temu zastąpił na stanowisko trenera mieleckiej Stali, Artura Skowronka.

Sobotni (28.09) mecz w Radomiu rozpoczął się optymistycznie, bo to goście stworzyli pierwszą okazje do strzelenia gola. W 14.minucie piłka trafiła do Łukasza Janoszki, ale jeden z obrońców Radomiaka w ostatniej chwili zażegnał niebezpieczeństwo. Trzy minuty było już jednak 1:0 dla gospodarzy.

Z Radomia na tarczy

Mielczanie nie składali jednak broni. M.in. z dystansu strzelał Bartosz Nowak. Gola zdobyć próbowali także inni zawodnicy Stali. Bramkarz gospodarzy był jednak na posterunku.

Jako że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, w 64.minucie było już 2:0. Trener Dariusz Marzec reagował zmianami. Nic to jednak nie dało. Mielczanie z Radomia wracają „na tarczy”.