Zmiany we władzach Rady Miasta. Marian Kokoszka wiceprzewodniczącym

Radny Kokoszka: - Miał być oddech dla Mielca, jest odór

Marian Kokoszka (PiS) został nowym wiceprzewodniczącym mieleckiej Rady Miasta. Zastąpił na tym stanowisku Fryderyka Kapinosa, który miesiąc temu został posłem.

Wszyscy znamy pana Mariana. Myślę, że jest on identyfikowany jako człowiek opanowany, spokojny, merytoryczny, z olbrzymimi zasługami dla społeczności lokalnej – mówił Radosław Swół, szef klubu radnych PiS. – Przez całą ubiegłą kadencję był przewodniczącym rady – wyliczał.
W tajnym głosowaniu na ostatniej sesji  19 radnych było za Marianem Kokoszką, on sam wstrzymał się od głosu. – Ten wybór jest dla mnie zaszczytem, ale i zobowiązaniem. Dlatego deklaruję, że będę wykonywał tę funkcję z odpowiednią starannością – zapewnił nowo wybrany wiceprzewodniczący.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.