Zmiana władzy w mieleckiej policji [ZDJĘCIA]

Zmiana władzy w mieleckiej policji [ZDJĘCIA]

Od wczoraj nowym komendantem mieleckiej policji jest Tomasz Grazda. Zastąpił on Jacka Juwę, który został zastępcą komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Gratulacje.

Nowy komendant mieleckiej policji jest absolwentem Wydziału Pedagogiki i Resocjalizacji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Tarnobrzegu.
Ukończył też Wydział Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Administracji Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, a potem studia podyplomowe z zakresu przestępczości zorganizowanej i terroryzmu oraz zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej.

Tomasz Grazda służbę w policji pełni od 2002 r. Początkowo pracował w oddziałach prewencji Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Trzy lata później trafił do KWP w Białymstoku.

Od 2006 r. służbę kontynuował w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, gdzie był związany z pionem prewencji. Przez kilka lat  zajmował się tam zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Od 2016 roku nadzorował służby prewencyjne, a od 1 lipca 2019 roku był zastępca komendanta.

Komendant Tomasz Grazda podkreślił wczoraj, że najważniejsza w pracy policjanta jest skuteczność w zwalczaniu przestępstw i jednocześnie pomoc ich ofiarom. Zaznaczył, że duży wpływ na zaangażowanie funkcjonariuszy ma dobra atmosfera w pracy.
Wśród uczestników wczorajszej uroczystości objęcia funkcji przez nowego komendanta mieleckiej policji był prezydent Jacek Wiśniewski. Skomentował to wydarzenie na swoim Facebooku:

– Serdecznie gratulując awansu Jackowi Juwie, dziękuję mu za bardzo dobrą współpracę z Urzędem Miejskim. Mam nadzieję na również  owocną współpracę z policją pod przywództwem pana komendanta Tomasza Grazdy, którego witamy w naszym mieście – zaznaczył prezydent.

Galeria zdjęć

Zmiana władzy w komendzie mieleckiej policji [ZDJĘCIA]

Zmiana władzy w komendzie mieleckiej policji [ZDJĘCIA]
Zmiana władzy w komendzie mieleckiej policji [ZDJĘCIA]

Zmiana władzy w komendzie [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Policja w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.