Złapali złodziejkę kosmetyków
Specjalizowała się w perfumach, ale nie gardziła tuszami do rzęs czy kredkami do oczu. Mielecka policja zatrzymała 25-letnią złodziejkę, która przez dwa ostatnie miesiące systematycznie okradała jedną z drogerii na terenie miasta.

Przeglądając sklepowy monitoring policjanci ustalili tożsamość kobiety. Podczas pobytu w sklepie młoda mielczanka chowała do torebki i odzieży perfumy, tusze do rzęs, pasty do zębów, podkłady, konturówki oraz kredki do ust i oczu. Mundurowi ustalili, że kobieta tuż po kradzieży część swego łupu przekazała swojej koleżance. Funkcjonariusze dotarli również do tej kobiety i odzyskali skradzione kosmetyki.
Ustalenia mundurowych i zebrany materiał pozwoliły przedstawić kobiecie zarzut kradzieży kosmetyków. 25-latka przyznała się do stawianych jej zarzutów.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.