MIELEC. Sprawcy rozboju na Alei Niepodległości już w areszcie

Poszukiwany 27-latek wpadł, kradnąc alkohol

Dwa miesiące w areszcie spędzi para młodych mieszkańców Mielca (19-letnia kobieta i jej o rok starszy kolega), która w centrum miasta dokonała rozboju na innej parze.  

Do zdarzenia doszło w sobotę (16.05) po godzinie 23 na Alei Niepodległości w Mielcu. 20-latek wielokrotnie uderzył mężczyznę w celu zabrania mu przenośnego głośnika. Podczas szarpaniny, zaatakowanemu wypadł zegarek i telefon. Zabrała go sobie kobieta, która była ze sprawcą.
Policjanci z pomocą rysopisu chwilę po zdarzeniu zatrzymali parę agresorów. Oboje noc spędzili w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 19-latce zarzut uszkodzenia ciała, a 20-latkowi zarzut kradzieży.  Na wniosek policji, który został poparty przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec dwójki środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.