Wypadek na obwodnicy Mielca z udziałem dwóch osobówek i motocykla [FOTO]

Wypadek na obwodnicy Mielca z udziałem dwóch osobówek i motocykla

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na obwodnicy Mielca. W zdarzeniu brały udział dwa samochody i motocykl. Mocno ucierpiał 33-latek, który kierował jednośladem.

Do wypadku doszło w minioną środę (13.09), przed godziną 20, na skrzyżowaniu obwodnicy Mielca z ulicą Inwestorów. Jak do tego doszło?
Jak wstępnie ustalili policjanci, 31-letnia kierująca volkswagenem, podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu na wprost 33-letniemu motocykliście.

Jednoślad, po zderzeniu z volkswagenem uderzył w toyotę, którą kierowała 20-letnia kobieta. W wypadku ranny został motocyklista, który trafił do szpitala.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi, 33-latek nie posiadał jednak uprawnień do kierowania pojazdem.
Funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo-śledczego wykonali oględziny miejsca wypadku, biorących w nim udział pojazdów, sporządzili dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Ma to pomóc w wyjaśnieniu dokładnych okoliczności wypadu.

Wypadek na obwodnicy Mielca z udziałem dwóch osobówek i motocykla [FOTO]

Wypadek na obwodnicy Mielca z udziałem dwóch osobówek i motocykla [FOTO]
Zdjęcia: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.