Wybił szybę w budynku usługowym, bo… słyszał krzyki

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Jeden z mieszkańców Mielca wybił szybę pustakiem i uszkodził drzwi wewnętrzne budynku usługowego na ulicy Wolności. Tłumaczył potem policji, że słyszał krzyki kobiety.

Kiedy policjanci zjawili się na miejscu, zastali mężczyznę, który rękoma wybijał szybę.

29-letni mielczanin, bo o nim mowa, tłumaczył mundurowym, że idąc ulicą Wolności usłyszał krzyk kobiety dochodzący z budynku. Twierdził również, że wewnątrz znajdują się mężczyźni.
Policjanci, jak przekazują, bardzo dokładnie sprawdzili pomieszczenia budynku usługowego. Okazało się, że podane przez 29-latka informacje nie mają pokrycia. Mężczyznę zatrzymano. Był trzeźwy.

Straty powstałe w wyniku zniszczeń zostały wycenione na tysiąc złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i przyznał się do winy. Zobowiązał się również naprawić szkody.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.