Dziś kolejny mecz w Mieleckiej Strefie Kibica

W Mielcu powstanie wielka strefa kibica Euro

Dziś w Mieleckiej Strefie Kibica na Rynku będzie można obejrzeć kolejny mecz Polaków na Mistrzostwach Europy. Tym razem rywalem Biało-Czerwonych będzie Hiszpania.

Po porażce ze Słowacją nadszedł czas na tradycyjny mecz „o wszystko”. Dziś gramy z najsilniejszym rywalem w grupie, Hiszpanią. Start o godzinie 21.
Mielecka Strefa Kibica już po raz drugi zaprasza na Rynek do wspólnego oglądania meczu Polaków. Schłodzić rozpalone do czerwoności emocje będzie można porcją zimnego, kuflowego piwa.

– Za uciążliwość związaną z funkcjonowaniem strefy, w trakcie obowiązującej ciszy nocnej, przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość – przekazuje organizator, czyli magistrat.

Dziś kolejny mecz w Mieleckiej Strefie Kibica
Tak w Mieleckiej Strefie Kibica było w poniedziałek (14.06), na pierwszym meczu Polaków podczas Mistrzostw Europy. Fot.: UM Mielec.

W środę (23.06) w Sankt Petersburgu zagramy ze Szwecją. Starcie to – mamy nadzieję, że nie o honor – również będzie można obejrzeć na mieleckim Rynku.
Łącznie rozegranych zostanie 51 meczów. Finał Euro zaplanowano na niedzielę (11.07) na Wembley. W Londynie odbędą się także również dwa półfinały.

Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na żywo w TVP (w tym w jakości 4K) oraz online na stronie www.sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.