Dziś odkomarzanie Mielca. Wiemy, na jakich terenach

Dziś w godzinach wieczornych w Mielcu odbędzie się odkomarzanie. Opryski dotkną przede wszystkim parków i terenów zielonych.
Z uwagi na bezpieczeństwo i na sprzyjającą pogodę, opryski  zostaną przeprowadzone w miejscach, gdzie komary mają najlepsze warunki do wylęgu. Są to głównie parki miejskie oraz tereny zielone.

Chodzi między innymi:

Ze względów bezpieczeństwa i z uwagi na większą precyzję odkomarzanie przeprowadzi firma z wykorzystaniem przystosowanego samochodu.
Środki, jakie będą używane, posiadają Kartę Charakterystyki i są dopuszczone do używania na terenie całej Unii Europejskiej. Mają też zezwolenia: Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i produktów Biobójczych.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.