Zaginął staruszek. Pomóż go odnaleźć i udostępnij tę wiadomość [ZDJĘCIE]
Trwają poszukiwania Jana Piechoty, 84-letniego mieszkańca Kębłowa, w gminie Padew Narodowa, który w piątek (19.10), ok. godz. 13 wyjechał z domu rowerem i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną. Cierpi na demencję starczą oraz ma zaniki pamięci.

Rysopis mężczyzny: ok. 170 cm wzrostu, krępa budowa ciała, krótkie siwe włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w brązowe spodnie, niebieski sweter, miał przy sobie drewnianą laskę. Poruszał się niebieskim rowerem typu „damka” z zielonym odblaskiem. Nie ma przy sobie telefonu.
Każdy, kto posiada informacje o zaginionym lub miejscu jego pobytu, Jana Piechoty, proszony jest o kontakt z policją w Mielcu – osobisty lub telefoniczny pod nr (017) 58-45-326 lub 997.
Zaginiony Jan Piechota /Fot. KPP Mielec/

Aktualizacja – mężczyzna został odnaleziony na przystanku, jest cały i zdrowy.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.