Wybieramy Mieleckie Negatywy 2020 roku

Wybieramy Mieleckie Negatywy 2020 roku

Wracamy do naszych podsumowań. Tym razem wybraliśmy najbardziej bulwersujące, skandaliczne, smutne, przykre; jednym słowem negatywne wydarzenia minionych 12. miesięcy w Mielcu i w powiecie.

O tym jakie wydarzenie uzyska tytuł Negatywu Roku zdecydujecie Wy, Drodzy Czytelnicy. Głosowanie trwa tydzień i odbywa się na naszym Facebooku.
Nasze propozycje

Wielka wycinka w parku

Kalejdoskop wydarzeń 2020 roku – część 1

Areszt dla Jacka O.

  • Jacek O., były prezes FKS Stal Mielec, został aresztowany na trzy miesiące za posiadanie i rozpowszechnianie treści pedofilskich i zoofilskich. Zatrzymanie to miało związek ze śledztwem prowadzonym przez Prokuraturę Okręgową w Siedlcach.

Hala za niska

  • Okazało się, że budowana hala widowiskowo-sportowa jest… za niska. Brakuje 36 cm, aby mogły się tam odbywać imprezy sportowe o randze europejskiej.

Covid w szpitalu

  • Szpital w Mielcu wstrzymał planowane przyjęcia we wszystkich oddziałach i w poradniach. Decyzja ta miała związek z Covid-19. Wcześniej szpital wstrzymał wszystkie planowe zabiegi.
Incydenty kałowe

Wybieramy mieleckie Negatywy 2020 roku
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

  1. No tak, wycinka w parku starych drzew, które zostały zastąpione setkami młodych sadzonek okazuje się być negatywem. Nic natomiast o wręcz szkodliwej prezydenturze pana Wiśniewskiegio to jego mocodawców. Gwoździem programu 2020 była zgoda na umieszczenie na terenie SSE sortowni śmieci. Redakcja nie dostrzega, czy może nie chce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.