Wpadł do Wisły i ślad po nim zaginął

Trwają poszukiwania 40-letniego mężczyzny, który w niedzielę (17.04) spadł z mostu do Wisły i ślad po nim zaginął. Do zdarzenia doszło w Zadusznikach, w gminie Padew Narodowa.

Jak wynika z ustaleń policji, mężczyzna był na moście z bratem i znajomymi. Razem z nimi pił alkohol. Nagle wpadł do rzeki. O jego zaginięciu dyżurny policji w Mielcu został powiadomiony ok. godz. 16. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania.

Akcja ratowniczo trwała do zmroku. Dziś (18.04) poszukiwania mężczyzny zostały wznowione. Od rana policjanci penetrują brzegi rzeki. Do działań dołączyli funkcjonariusze Straży Pożarnej, którzy prowadzą działania poszukiwawcze przy użyciu łodzi.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.