Gdzie jest Tadeusz Wygoda? Wyszedł na zakupy i już nie wrócił

Gdzie jest Tadeusz Wygoda? Mielczanin wyszedł na zakupy i już nie wrócił

Policja poszukuje 75-letniego mieszkańca Mielca. Tadeusz Wygoda, bo o nim mowa, zaginął w czwartek (14.12). Około godziny 11.40 wyszedł z miejsca zamieszkania do sklepu AK przy ulicy Szafera w Mielcu w celu zrobienia zakupów i nie wrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego mielczanina: sylwetka krępa, wzrost 175 cm, włosy siwe krótkie, układane na prawą stronę, nos duży prosty, uszy duże.

Cechy szczególne: braki w uzębieniu.

Każdego, kto posiada informacje na temat pana Tadeusza prosi się o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu. Można to zrobić osobiście, ale i też telefonicznie, dzwoniąc na numer: 47 8227 310, 47 8227-326 lub 112.

Aktualizacja (15.12, godz. 18) – mielecka policja odwołała poszukiwania Tadeusza Wygody. Mężczyzna został odnaleziony i przekazany rodzinie.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.