Ukradł skuter, żeby… mieć bliżej do domu

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Jeden z mieszkańców Mielca na parkingu przy ulicy Targowej postawił swój skuter. Kiedy wrócił, po jego motorowerze nie było ani śladu.

Właściciel skutera natychmiast zawiadomił mielecką policję. Ta już następnego dnia ustaliła kim jest człowiek, który odjechał niw swoim motorowerem. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Mielca.
Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Dlaczego?

Jak tłumaczy policja, 25-latek wsiadając na motorower jedynie przemieścił się nim bliżej swojego miejsca zamieszkania, a potem pozostawił go bez zabezpieczenia. Nie zmienienia to faktu, że popełnił przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.