Mają sprawców rozboju na Sękowskiego. Kopali go po całym ciele, a potem okradli

Policjanci schwytali sprawców rozboju (pobicia i kradzieży), do którego doszło ponad miesiąc temu na ulicy Sękowskiego w Mielcu. Zatrzymani, 18 i 21-letni mieszkańcy miasta i jego okolic, najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Potem staną przed sądem.

Do rozboju doszło pod koniec listopada. Z ustaleń mieleckiej policji wynika, że pokrzywdzony został pobity przez dwóch mężczyzn, którzy kopali i uderzali go po całym ciele, a na końcu zabrali mu telefon. Mundurowi przeanalizowali monitoring i przesłuchali świadków. Zebrany materiał pozwolił im zatrzymać dwóch podejrzanych o dokonanie rozboju. To 18 i 21-letni mieszkańcy Mielca i gminy Mielec.
Zatrzymani  przyznali się do popełnienia tego przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Na wniosek policjantów Sąd Rejonowy zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci trzech miesięcy aresztu.

Funkcjonariusze odzyskali telefon należący do pokrzywdzonego. Jak ustalono sprawcy za pośrednictwem młodej kobiety zbyli go w miejscowym lombardzie. Policjanci ustalili również, że młodzi mężczyźni są sprawcami innych przestępstw, między innymi kradzieży kuponów loteryjnych, do której doszło w sklepie przy ulicy Wojska Polskiego w Mielcu, również pod koniec listopada 2019 roku.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.