Uderzyła ją w twarz, oblała płynem do mycia naczyń i zagroziła nożem

Do jednego z mieszkań w Mielcu wtargnęła nieletnia dziewczyna z dwoma koleżankami. Nastolatka, awanturując się, uderzyła gospodynię w twarz, oblała ją płynem do mycia naczyń, obrzuciła zawartością kosza na śmieci i zagroziła nożem. Zdemolowała również jej pokój, zniszczyła jego wyposażenie i znajdujące się tam rzeczy, z których część zabrała.
Pokrzywdzoną jest 18-letnia kobieta. Tuż po tym zdarzeniu mieleccy policjanci ustalili tożsamość nieletniej i jej dwóch koleżanek. Młode kobiety to mieszkanki Mielca w wieku 15, 16 i 18 lat.

Najmłodsza z nich może odpowiedzieć m.in. za naruszenie miru domowego, kradzież, uszkodzenie mienia oraz zmuszanie groźbą i przemocą do określonego zachowania. 15-latka nie przyznała się do popełnienia czynów i złożyła wyjaśnienia. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.