Tomasz Róg: – Dlaczego prezydent nie odpowiada na pisma ze schroniska?

Opozycja: - Konkurs na schronisko ustawiony

Stowarzyszenie „Oaza dla Zwierząt”, które prowadzi schronisko dla bezdomnych czworonogów w Mielcu, skierowało do prezydenta miasta trzy pisma w ważnych dla siebie sprawach. Na żadne nie uzyskało odpowiedzi.

Problem na ostatniej sesji Rady Miasta przedstawił Tomasz Róg ze stowarzyszenia „Oaza dla Zwierząt”. Odczytał on pismo prezesa tej organizacji:
– Zwróciliśmy się w tych pismach m.in. o zwiększenie kwoty dotacji, co wynikało ze wzrostu minimalnego wynagrodzenia i stawki godzinowej. Zależy nam na tym, aby nasze prośby zostały rozpatrzone jak najszybciej. Do tej pory jej nie otrzymaliśmy. Jako podmiot prowadzący schronisko dla bezdomnych zwierząt chcemy, aby nasze prośby były traktowane poważnie.

– Oprócz spraw związanych z wynagrodzeniami, potrzebne są środki na naprawę przeciekającego dachu głównej kociarni i wymiany 14 uszkodzonych przez warunki atmosferyczne podestu szpitali dla psów – wyliczał Tomasz Róg, który jest również radnym.

Prezydent Jacek Wiśniewski „bije się w pierś”.
– Mogę tylko przeprosić. Trzy pytania, zero odpowiedzi, tak nie powinno być. Zobowiązuję się na te pisma odpowiedzieć – obiecał prezydent. 
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.