Wybierz prezydenta [SONDA]
No cóż, wygląda na to, że poznaliśmy wszystkich kandydatów na prezydenta Mielca. Jako ostatni swój akces zgłosił Jacek Wiśniewski z komitetu wyborczego Razem dla Ziemi Mieleckiej – na co dzień dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Mielcu. Zastąpił on Jana Myśliwca, który kilka dni temu zrezygnował z walki o prezydenturę – jak tłumaczył, z przyczyn osobistych.

O najważniejszy urząd w mieście ubiega się również Andrzej Skowron (Nowy Mielec), prodziekan mieleckiej filii Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Krakowie, oraz prezes Klubu Inteligencji Katolickiej. Pozostali kandydaci to: Piotr Wiech (Nasz Mielec), Fryderyk Kapinos (PiS) i Grzegorz Ziomek (Kukiz’15). Z wyścigu o fotel prezydenta zrezygnowała natomiast Beata Cetnar.
Loading poll ...

 
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

3 Komentarze

  1. Bardzo ciekawa sytuacja związana z Nowym Mielcem ten komitet został założony 2014 roku i po wyborach został rozwiązany . Niestety obecny komitet pomimo zapewnień Tomasza Białka nie jest i nie może być z przeczyć prawnych kontynuacją komitetu z roku 2014. Ktoś zakładając obecny komitet wyborczy wykorzystał bezprawnie logotyp oraz bez uzgodnień z założycielami wykorzystał nazwę. Coś tu nie gra …..

    • Komitet Wyborczy powstanie na czas wyborów, później go nie ma. Każdy nowy powstały Komitet Wyborczy nie kontynuacja poprzedniego Komitetu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.