Pijana kobieta jechała samochodem. Zatrzymał ją policjant po służbie
Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, wracając do domu po służbie, zatrzymał kobietę, która mając 3 promile alkoholu w organizmie, kierowała citroenem.

Funkcjonariusz jechał w kierunku Woli Mieleckiej za ciągiem pojazdów. Samochody jechały bardzo wolno. Po chwili tuż przed policjantem został tylko citroen, który zjeżdżał raz do środka jezdni, raz na pobocze, stwarzając tym samym zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Nagle pojazd zatrzymał się w Podleszanach. Sytuację wykorzystał jadący za citroenem funkcjonariusz, który obserwując zachowanie kierowcy powiadomił już patrol policji. Następnie wysiadł ze swojego auta i podbiegł do citroena. Za kierownicą siedziała kobieta, która była pod wyraźnym wpływem alkoholu. Oficer dyżurny poczekał na przyjazd patrolu i przekazał kobietę w ręce funkcjonariuszy.
Za kierownicą siedziała 58-letnia mieszkanka gminy Mielec. Kobieta została poddana badaniu na zawartość alkoholu. Miała trzy promile. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. 58-latka za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Za ten czyn grozi jej do dwóch lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.