Szlaban na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu. W jakim celu? [FOTO]

Pożar na... cmentarzu w Książnicach [FOTO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu, przy biurze zarządcy nekropolii, pojawił się szlaban. Jak się okazuje, jest on wyposażony w system identyfikacji tablic rejestracyjnych.

Szlaban oznacza to, że kierowcy (dotyczy to głównie osób niepełnosprawnych), którzy mają zamiar wjeżdżać na teren nekropolii, muszą dokonać obowiązkowej rejestracji swoich pojazdów.
W tej sprawie można kontaktować się pod nr tel. 17 584 26 01.  Osoby uprawnione do wjazdu będą mogły korzystać z terenu cmentarza w godzinach otwarcia, czyli 7 dni w tygodniu, w godz. 6.30-20.

Szlaban na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu. W jakim celu? [FOTO]
Szlaban na Cmentarz Komunalny w Mielcu. Fot. Urząd Miasta w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Szkoda tylko, że cały czas jest zastawiony wjazd samochodem i trzeba trąbić, żeby pani ze sklepu łaskawie wyszła i przeparkowała swój samochód. Więc identyfikacja tablic to bzdura…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.