Nie żyje Marcin Kusina, legenda Smoczanki

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Zmarł Marcin Kusina, wieloletni kierownik seniorów oraz juniorów Smoczanki Mielec. Odszedł we wtorek (08.02). Miał 36 lat. To wielka strata dla klubu i mieleckiej piłki nożnej.

Marcin Kusina, mimo że nie dożył nawet czterdziestki, wpisał się w historię klubu KS Smoczanka.
– Rzetelną i bezinteresowną pomocą zawsze wspierał funkcjonowanie Smoczanki. Przez wiele lat z ogromną pasją angażował się w prowadzenie drużyn naszego klubu oraz w bieżące działania Zarządu. Jego działalność zauważono w PZPN, który odznaczył go za zasługi dla lokalnego środowiska piłkarskiego. Na zawsze wpisał się w historię KS Smoczanki i pozostanie w naszej pamięci – przekazuje mielecki klub.

Pogrzeb Marcina Kusiny odbędzie się w piątek (11.02). O godzinie 14 odmówiony zostanie różaniec, a po nim, o godz. 14.30 odprawiona msza św. w kościele parafialnym pw. Trójcy Przenajświętszej.

Po nabożeństwie odbędzie się odprowadzenie trumny z ciałem zmarłego na Cmentarz Komunalny.
Nie żyje Marcin Kusina, legenda Smoczanki
Marcin Kusina (1986-2022). Źródło: KS Smoczanka Mielec.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.