Stal przegrywa, znowu…

Piłkarze Stali Mielec przegrali dziś (04.08) na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań 1-0. Jest to, niestety, już druga porażka FKS z rzędu. Jedyny gol padł w 20. minucie.

Bohaterem spotkania był bramkarz Warty, który wybronił rzut karny i w doliczonym czasie gry wygrał pojedynek sam na sam z rywalem. W 7. minucie groźny strzał na bramkę oddał Andreja Prokić, ale doskonałą interwencją popisał się golkiper „Zielonych”. W 70. minucie po zamieszaniu w polu karnym Warty sędzia podyktował rzut karny dla Stali. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Bartosz Nowak, ale jego uderzenie wybronił bramkarz gospodarzy.

Warta Poznań pokonała Stal Mielec 1:0

Warta Poznań wygrała na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim z FKS Stal Mielec 1:0 w 3. kolejce Fortuna 1 Liga. Bohaterem spotkania był bramkarz poznaniaków Adrian Lis, który wybronił rzut karny i w doliczonym czasie gry wygrał pojedynek sam na sam z rywalem.Więcej na http://naszglospoznanski.pl/zobacz-mecz-warta-poznan-fks-stal-mielec-live/#ZielonaLiga #WartaPoznań #Fortuna1Liga

Opublikowany przez Nasz Głos Poznański Sobota, 4 sierpnia 2018

W doliczonym czasie gry golkiper Warciarzy popisał się kolejną znakomitą interwencją po tym jak wyjściem z bramki zastopował groźnie zapowiadającą się kontrę rywali. Choć zespół z Mielca do samego końca próbował doprowadzić do wyrównania to jednak ostatecznie górą byli gospodarze. Dla Warty jest to pierwsze zwycięstwo odniesione w tym sezonie w Fortuna 1. Lidze.