Wakacyjne pikniki
W niedzielę (05.08) na bulwarach nad Wisłoką w Mielcu odbędzie się 9. już edycja pikniku rodzinnego „Grunt to rodzinka”. Tematem przewodnim wydarzenia będą zabawy podwórkowe.

W programie: rodzinne gry plenerowe, oraz koncerty zespołu Mała Orkiestra Dni Naszych i znanego z występów w show TVN „Mam Talent”, 10-letniego akordeonisty, Michała Stochela, tańce połamańce, mini place zabaw i atrakcji dla dzieci, malowanie buziek, włosów, kolorowe tatuaże, urządzenia dmuchane, stoiska z zabawkami, słodyczami i napojami. Początek wydarzenia o godz. 16.
W tym samym czasie na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Chorzelowskiej odbywać się będzie Festyn Wakacyjny. Na scenie zaprezentują się: Grupa Wokalna „Wolanki”, soliści z Trześnia i Ławnicy, Chorzelowska Grupa Teatralna oraz Zespół Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”.
Nie zabraknie również innych atrakcji, w tym m.in.: dmuchanego placu zabaw, stoisk rękodzielniczych oraz małej gastronomi. Imprezę zakończy zabawa taneczna z zespołem Tabu.  O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.