Skoczyli na spadochronie i uderzyli w beton na jednej z posesji w Chorzelowie
W niedzielę (02.06) w Chorzelowie doszło do wypadku z udziałem spadochroniarzy. Jak wstępnie ustalili mieleccy policjanci, dwóch mężczyzn skakało ze spadochronem w tandemie.

Do zdarzenia doszło przed południem. 48-letni instruktor oraz 41-letni uczestnik skoku wylądowali na jednej z posesji w Chorzelowie, uderzając o betonową ścianę. Prawdopodobną przyczyną upadku mógł być zawał, którego doznał w czasie skoku instruktor tandemu.
Obaj mężczyźni z obrażeniami trafili do szpitala w Mielcu. 48-latek na miejscu zdarzenia był reanimowany przez ratowników medycznych, którzy przywrócili pacjentowi krążenie i oddech. Policjanci przesłuchali świadków, zabezpieczyli przedmioty należące do skoczków, wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał pozwoli ustalić przebieg i okoliczności wypadku.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.