Pijany 20-latek wjechał seatem do rowu i uciekł. Potem jednak wrócił [FOTO]
Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Mieleccy policjanci zatrzymali 20-latka, który kierując seatem „na podwójnym gazie”, uderzył w mostek i wjechał do rowu. Następnie uciekł.

W niedzielę (16.04) policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym z udziałem osobowego seata na ulicy Targowej w Radomyślu Wielkim.
Z ustaleń mundurowych wynikało, że kierujący nie dostosował prędkości i stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie tego uderzył w mostek wjazdowy na jedną z posesji i wjechał do rowu.

Pijany 20-latek wjechał seatem do rowu i uciekł. Potem jednak wrócił [FOTO]
Zdjęcie: KPP Mielec.

Następnie pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. Po niedługim czasie wrócił na miejsce, gdzie interweniowali policjanci. Początkowo nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Badanie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

W wyniku zdarzenia mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń. Jego samochód zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Natomiast 20-latka zatrzymano i przewieziono do mieleckiej jednostki policji.
Po wytrzeźwieniu przyznał się do winy. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo do 2 lat więzienia
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.