Przed nami Stomil Olsztyn. Trener Stali: – Ten mecz musimy wygrać [VIDEO]

W piątek (03.11) o 18:00 piłkarze Stali Mielec podejmą na własnym stadionie Stomil Olsztyn. Faworytem tego spotkania są gospodarze. Rywale z dorobkiem 16. punktów są w strefie spadkowej Nice I Ligi.
Trener mielczan Zbigniew Smółka woli jednak dmuchać na zimne. – W tej lidze nie ma słabych drużyn. Jest jeszcze niestety bardzo wiele przypadku. Każdy mecz jest na styku, musimy być przygotowani na bardzo trudne spotkanie. Szanuję kibiców i jestem im wdzięczny za atmosferę na naszym stadionie. Nadszedł jednak mecz taki, w którym szczególnie proszę o doping – podkreśla Smółka.
Kapitan Stali, Mateusz Cholewiak zapewnia, że drużyna zrobi wszystko by w piątek zdobyć trzy punkty: – Nie możemy sobie pozwolić by w meczach u siebie tracić punkty. Tu jest fantastyczna atmosfera, przychodzi dużo kibiców. Musimy powtórzyć mecz z Głogowem i wyszarpać trzy punkty – zaznacza.


O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.