Prywatny biznes na miejskim basenie? Radny punktuje dyrektora MOSiR
O kontrowersjach związanych z prowadzonych prywatnych lekcji pływania na pływalni krytej na osiedlu Smoczka pisaliśmy już na łamach tego portalu. Jest to działalność komercyjna na obiekcie miejskim, która dodatkowo wpływa na uciążliwość dla pozostałych użytkowników basenu. Są więc wątpliwości, czy jest to zgodnie z prawem.

Nie tak dawno do sprawy odniósł się Andrzej Jędrychowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu, który zarządza pływalnią: – Tytułem anegdoty mogę powiedzieć, że przez 10 lat też łamałem regulamin pływalni, bo uczyłem tam swoje dzieci pływać – ironizował  szef MOSiR.
Radosław Swół „masakruje”

Nie za bardzo mamy instrumenty prawne, żeby wymóc na użytkownikach dostosowywanie się do regulaminu. W pełni problem zostanie rozwiązany, wydaje mi się, w momencie, jak będziemy mieć nowy basen z nowymi nieckami – zaznaczył Andrzej Jędrychowski.

Wypowiedź szefa MOSiR pozwolił sobie skomentować radny miejski PiS, Radosław Swół: – Pan dyrektor „tytułem anegdoty powiedział, że łamał regulamin, bo uczył swoje dzieci pływać”. Wspaniała anegdota, ale łamanie regulaminu przez osobę, która zarządza tym obiektem i odpowiada za przestrzeganie regulaminu, uważam za na nie miejscu. Tak jak nie na miejscu jest sama „anegdota” – kpił radny PiS.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.