Prezydent Daniel Kozdęba znowu medialnie dopieszczony

Daniel Kozdęba otrzymał tytuł Mielczanina Roku. Dwudziesta edycja plebiscytu, którą nieprzerwanie organizuje lokalny tygodnik Korso, odbyła się dzisiaj (03.06) w Karczmie Polskiej. Prezydent Mielca, który nie może narzekać na brak przychylności ze strony lokalnych mediów, został przez jedno z nich znów bardzo mocno „dopieszczony”.

Czy  Daniel Kozdęba zasłużył na Skałkę Korso? Z punktu widzenia Korso – pewnie tak. Dyskutować z tym nie zamierzamy w to wnikać, bo to „nie nasz cyrk i nie nasze małpy”.

Czy należy mu się tytuł mielczanina roku? Tu mamy poważne wątpliwości. Bo czymże w 2015 r. prezydent przysłużył się miastu (poza nieustannymi kłótniami z radnymi opozycji)?

Aha. I jeszcze jedno. Tytuł specjalny „Mielczanin XX-lecia Korso” trafił dziś do Janusza Chodorowskiego, prezydenta Mielca w latach 1994-2014. Jakieś pytania?
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.