Powiatowy Jarmark Świąteczny na mieleckim Rynku już w niedzielę

W niedzielę (15.12) w godz. 12-20 na mieleckim Rynku odbędzie się Powiatowy Jarmark Świąteczny. Przedsięwzięcie to z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Świadczy o tym nie tylko coraz większa liczba mieszkańców, ale też i wystawców – ma być ich ponad 90.
Amatorom słodyczy, którzy odwiedzą jarmark z pewnością przypadną do gustu ciasta, pierniki, minipączki, donuty, chałwy, krówki i śliwki w czekoladzie. Zakupić i skosztować będzie można znacznie więcej – wystawcy przygotują też pieczywo, domowe przetwory, miody, suszone owoce, herbaty, kawy, gorącą czekoladę, pierogi, broziaki, wędliny, oscypki czy ciepłe przekąski z foodtrucka.

Wśród szerokiego asortymentu znaleźć będzie można wiele elementów świątecznego wystroju wnętrz, w tym choinki, światełka, stroiki i własnoręcznie wykonywane ozdoby – z drewna, szkła, ceramiki, sklejki, wstążki i modeliny. Nie braknie innych zimowych akcentów w postaci ciepłych czapek, szalików i pantofli oraz wytwarzanych w regionie, ekologicznych produktów, m.in. kosmetyków. Wystawcy sprzedawać będą także odzież i torby ze świątecznymi motywami oraz meble rattanowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w jarmarku wszystkich mieszkańców powiatu mieleckiego i innych gości, którzy zechcą nas odwiedzić. Spotkajmy się w niedzielę na mieleckim Rynku, by wspólnie poczuć wyjątkowy klimat Świąt Bożego Narodzenia – zaprasza starosta Stanisław Lonczak.
W związku z organizacją Powiatowego Jarmarku Świątecznego, od soboty do poniedziałku na mieleckiej starówce nastąpią zmiana w ruchu i parkowaniu. Szczegóły i mapkę znajdziecie TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.