W Mielcu powstanie wielka strefa kibica Euro

W Mielcu powstanie wielka strefa kibica Euro

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów futbolu. Na Rynku powstanie Strefa Kibica Mistrzostw Europy. Pierwszy mecz w poniedziałek.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej pierwotnie miały odbyć się rok temu, ale z powodu pandemii COVID-19 przeniesione je o rok. Turniej odbędzie się na jedenastu stadionach w różnych krajach.

Mecz otwarcia mistrzostw, Włochy-Turcja, odbędzie się już dzisiaj (11.06) w Rzymie, o godzinie 21.
Po raz drugi z rzędu o tytuł Mistrza Europy zagrają 24 reprezentacje. W tym gronie znaleźli się dwaj debiutanci: Finlandia oraz Macedonia Północna.

Pierwszym przeciwnikiem kadry Paulo Sousy będzie Słowacja. To właśnie z naszymi południowymi sąsiadami Polska zainauguruje mistrzostwa w grupie E w poniedziałek (14.06) meczem w Sankt Petersburgu. Początek o godzinie 18.

Cztery dni później, 18 czerwca, w Sewilli Biało-Czerwoni zmierzą się z Hiszpanią. W środę (23.06) 23 znów w Sankt Petersburgu zagramy ze Szwecją.

Łącznie rozegranych zostanie 51 meczów. Finał Euro zaplanowano na niedzielę (11.07) na Wembley. W Londynie odbędą się także również dwa półfinały.

Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na żywo w TVP (w tym w jakości 4K) oraz online na stronie www.sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.
Dla mieleckich fanów futbolu miasto przygotuje coś ekstra. Na Rynku powstanie Strefa Kibica. Będzie tam można obejrzeć wszystkie mecze Polaków.

W Mielcu powstanie wielka strefa kibica Euro
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.