Zmiana organizacji ruchu i parkowania na mieleckiej starówce [MAPKA]

Uwaga kierowcy! W związku z organizacją Powiatowego Jarmarku Świątecznego, w ten weekend (14-15.12) na mieleckiej starówce nastąpią zmiana w ruchu i parkowaniu.
Wyłączona z ruchu będzie ulica Rynek. Dotknie to też styk ulic: Mickiewicza i Kościuszki oraz Legionów i Kilińskiego. Ograniczenia te obowiązywać będą od soboty (godz. 14) do poniedziałku (godz. 7).

Zmianie ulegną trasy Miejskiej Komunikacji Samochodowej. Od soboty do poniedziałku nastąpi wyłączenie z ruchu Rynku. Autobusy będą kursowały objazdem ulicami Sienkiewicza i Staszica. Przystanki na Rynku zastąpią te na ul. Staszica (w obie strony) i Obrońców Pokoju (w stronę ul. Staszica). Linia nr 5 MKS będzie kursowała dotychczasową trasą, z pominięciem wjazdu na Rynek.

Organizatorzy jarmarku zwracają się  prośbą do mieszkańców starówki o przeparkowanie pojazdów i pozostawienie wolnych miejsc do dyspozycji wystawców od soboty – do poniedziałku (14-16.12).O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.