Portal mieleclokalnie.pl kończy sześć lat

Portal mieleclokalnie.pl kończy sześć lat

18 lutego 2016 roku zadebiutował portal mieleclokalnie.pl. W zasadzie zaczynaliśmy od zera. Dziś możemy chwalić się wierną rzeszą czytelników i zaufaniem partnerów.

Nasza premierowa informacja ukazała się 18 lutego, o godzinie 19:10 i dotyczyła przygotowań do budowy ujęcia wody w lasach na trasie Mielec-Kolbuszowa.

W ciągu sześciu lat przygotowaliśmy dla Was 2 513 wiadomości. Każda z nich miała charakter lokalny, bo piszemy tylko o powiecie mieleckim. Każdego dnia nasz portal odwiedzają tysiące osób.
Aktywni jesteśmy także w social mediach: Facebooku, Instagramie, Twitterze i YouTube. Zgromadziliśmy tam wielotysięczne społeczności.

Dziękujemy Wam za zaufanie i za te wspólne sześć lat. Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami naszego portalu i jego ofertą biznesową.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.