Ukradł elektryczną hulajnogę, bo „chciał sie przejechać”

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Policjanci odzyskali elektryczną hulajnogę, skradzioną kilka dni temu z ulicy Kusocińskiego w Mielcu. Złodziej został zatrzymany i usłyszał zarzut.

Do zdarzenia doszło tydzień temu, w poniedziałkowy (07.06) wieczór. 17-latek zostawił swoją hulajnogę na przyblokowym parkingu przy ulicy Kusocińskiego i odjechał na pobliską myjnię samochodową.
Szybko zorientował się, że zapomniał o hulajnodze i wrócił w miejsce. Hulajnogi jednaj już nie było.

Nastolatek sam podjął próbę odnalezienia hulajnogi, a kiedy się to nie udało, za pośrednictwem rodziców zawiadomił o zdarzeniu mielecką policję.

Kolejnego dnia funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 30-letniego sprawcę kradzieży. Mężczyzna przyznał się do winy, a przeprowadzone z nim czynności, pozwoliły odzyskać zgubę. Jej wartość wyceniono na 2500 zł.

30-latek usłyszał zarzut kradzieży. Podczas przesłuchania wyjaśnił, że zabrał hulajnogę, bo jeszcze nigdy nie jeździł na takiej i chciał spróbować.
Ukradł elektryczną hulajnogę, bo "chciał sie przejechać"
Skradziona hulajnoga. Fot.: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.