Zgłosił się na policję. Okazało się, że… szuka go sąd

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Na policję zgłosił się mieszkaniec gminy Czermin. Okazało się, że jest on… poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary w zakładzie karnym.
W poniedziałek (14.06) do Rewiru Dzielnicowych w Czerminie zgłosił się 27-letni mieszkaniec tej gminy. Mężczyzna miał się zgłosić na policję.

Podczas sprawdzania w systemie, okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Mielcu w celu ustalenia miejsca pobytu i do odbycia kary w zakładzie karnym za wcześniejsze przestępstwa.

Kiedy 27-latek usłyszał o tym od policjantów, zdenerwował się i próbował uciec. Dzielnicowi powstrzymali go, ale on nadal szarpał się i wyrywał. W wyniku szarpaniny, rannych zostało dwóch policjantów, których zaatakował 27-latek.

W portfelu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli woreczek z białą substancją. Policyjny narkotester potwierdził, że to amfetamina.
Przed doprowadzeniem do zakładu karnego 27-latek usłyszał kolejne dwa zarzuty – posiadanie narkotyków i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Grozi mu za to trzy lata więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.