Z amfetaminą przy wiacie na Alei Niepodległości

Za amfetaminą w ciemnym miejscu przy Inwestorów
Zdjęcie ilustracyjne.

Trzy lata więzienia grozi 37-letniemu mieszkańcowi Mielca, który usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mężczyznę przyłapano z amfetaminą.
Do zdarzenia doszło w czwartek (16.09) na Alei Niepodległości. Patrolujący ten teren miasta policjanci zwrócili uwagę na niespokojne zachowanie mężczyzny obok altanki śmietnikowej.

Kiedy funkcjonariusze podeszli bliżej, 37-latek wyrzucił na trawnik woreczek strunowy z zawartością tajemniczego białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wskazało, że jest to amfetamina.

Mielczanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Następnego dnia mundurowi przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Postępowanie w tej sprawie przekazano do mieleckiej prokuratury.
Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduję karę pozbawienia wolności do trzech lat.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.