Tragiczna śmierć 67-letniego rowerzysty na ulicy Partyzantów w Mielcu
Wczoraj (01.07) na ulicy Partyzantów w Mielcu doszło do tragedii. Około godz. 15.30 kierowca fiata seicento (18 l.), jadąc w kierunku Specjalnej Strefy Ekonomicznej, potrącił na przejeździe dla rowerzystów 67-letniego mężczyznę, który jechał jednośladem.

Pomimo szybkiej reakcji służb ratunkowych rowerzysta zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Na miejscu pracowali policjanci, wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną, ustalili i przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy posłuży biegłemu do rekonstrukcji wypadku.
Kierowcy seicento policjanci zatrzymali prawo jazdy. Decyzją prokuratora został on zatrzymany w areszcie. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Dziś będą kontynuowane czynności z jego udziałem.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.