Piją, śpią i załatwiają się na skwerze przy Krzywej

Piją, śpią i załatwiają się na skwerze przy Krzywej

Skwer przy ulicy Krzywej to jedno z piękniejszych miejsc w tym rejonie. Dodatkowo nosi imię wybitnego naukowca, Karola Olszewskiego. Na modernizację tego miejsca wydano prawie 400 tysięcy zł. Co z tego, skoro mielczan odstrasza menelstwo?

– Skwer przy ulicy Krzywej to piękne miejsce, z którego mogliby korzystać mieszkańcy. Problem w tym, że nie zachęcają ich do tego osoby, które piją tam alkohol, śpią i załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Nic nie dają interwencje strażników miejskich. Potrzebny jest tam monitoring – postuluje radny Krzysztof Szostak (na zdjęciu).
Prezydent Jacek Wiśniewski nie mówi nie:

– Rozważymy to i zastanowimy się nad zasadnością usytuowania tam kamery – obiecuje.

To nie jedyny problem na skwerze przy ulicy Krzywej. Pół roku temu w nawierzchni z kostki brukowej pojawiła się spora dziura. Jest ona co prawda oznakowana, ale i tak stwarza niebezpieczeństwo. W magistracie obiecują zajęcie się tą sprawą.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.