Koncert dla ciężko chorego Maksa

Pięcioletni Maks Jachym z Żarówki jest chory na złośliwy nowotwór – neuroblastomę. Walka z tą chorobą jest tyle trudna, co kosztowna. Rodzina chłopczyka nie jest jednak sama. Z myślą o Maksie organizowanych jest szereg imprez. Jedna z nich odbędzie się w najbliższą sobotę (09.04) o godz. 18 w Państwowej Szkole Muzycznej w Mielcu.

W koncercie wystąpią: Elwira Utracka-Mazur (fortepian), Michał Suchoń (fagot), zespół Sonoriada, chór Tutte le Corde, grupa wokalna Argento oraz Zespół Kameralny PSM. W programie m.in.: utwory z musicalu „Skrzypek na dachu”, melodie ludowych i muzyki rozrywkowej. Wśród uczestników koncertu zostaną rozlosowane upominki. Bilety w formie cegiełki (min. 25 zł) są do nabycia w holu Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

Pomóc Maksiowi można także dokonując wpłaty na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”, Bank BZ WBK, 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374, Tytułem: „442 pomoc w leczeniu Maksymiliana Jachym”. Aby przekazać mu procent podatku, należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” – „442 pomoc dla Maksymiliana Jachym”.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.