Misterium Męki Pańskiej

W Niedzielę Palmową (20.03) o godz. 19 w Przecławiu odbędzie się piąta edycja plenerowego Misterium Męki Pańskiej. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej, ks. bp Andrzeja Jeża. Organizatorem przedsięwzięcia jest parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Przecławiu.

Program: Modlitwa w Wieczerniku, Ogród Oliwny, Spotkanie u Arcykapłanów, Zaparcie św. Piotra, Sąd Piłata, Ukrzyżowanie, Zmartwychwstanie. – Chcemy postawić przede wszystkim na wspólnotę przeżywania męki Jezusa. Trasa i sceny misterium zostaną tak ułożone, aby widzowie stali się ich współuczestnikami – mówią organizatorzy wydarzenia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.