Tego w Mielcu jeszcze nie było. Kierowca potrącił… dwie policjantki. Na pasach

Gdzie była karetka, kiedy w Mielcu działa się tragedia?

Wczoraj przed południem w Mielcu doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego suzuki na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił… dwie policjantki. Obydwie kobiety doznały obrażeń ciała i trafiły do szpitala.

Do potrącenia doszło we wtorek (14.11) na ulicy Żeromskiego, obok… Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Około godziny 11.30 kierujący suzuki potrącił na pasach dwie policjantki. Obie zostały ranne i trafiły do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Tego jeszcze w Mielcu nie było. Kierowca potrącił dwie policjantki.
Miejsce potrącenia policjantek. Fot. KPP Mielec.

Policjanci apelują do mieszkańców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zachowanie ostrożności, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Wtargnęły? Czyżby nieznajomość przepisów lub ich nadinterpretacja dała o sobie znać? Porażka. To tak jakby kolejarz wjechał pod pociąg na przejeździe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.