Okradał mielecką firmę

W ręce policji wpadł 52-letni mielczanin, który od dłuższego czasu kradł z terenu jednego z przedsiębiorstw handlowego stalowe elementy i inne przedmioty.

Złodziej wpadł na „gorącym uczynku”, kiedy wyjeżdżał z terenu firmy. W jego samochodzie policjanci zabezpieczyli skradziony łup. Mężczyzna trafił do aresztu. Podczas przeszukania w jego domu policjanci zabezpieczyli inne przedmioty skradzione z terenu tej firmy.

Po zebraniu materiału dowodowego mundurowi przedstawili 52-latkowi zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa, tłumacząc, że zabierał rzeczy z placu nie wiedząc, że będą jeszcze komuś potrzebne. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.