Tragedia na drodze w Grochowem. 59-letni kierowca nie żyje [ZDJĘCIE]
W poniedziałek (07.10) rano kierujący peugeotem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w drzewo. Mężczyznę zabrała załoga karetki pogotowia do szpitala, gdzie jednak w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Ofiara to 59-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy.

O zdarzeniu mielecka policja została poinformowana po godzinie 10. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący peugeotem 207 z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w stojące przy drodze drzewo. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Na miejscu pracowali technicy kryminalistyki, którzy wykonali dokumentację fotograficzną, oględziny oraz szkic miejsca zdarzenia. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić przyczynę i przebieg wypadku.
Fot. KPP Mielec
O Mielec Lokalnie 3089 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.