Mielecka Stal zwycięska!

Fot. stalmielec.com

W sobotę (27.06) piłkarze Stali Mielec pokonali Radomiaka Radom 2:0. Dzięki temu zwycięstwu FKS zajmuje drugie miejsce, tracąc do lidera Fortuna I Ligi tylko punkt.

Pierwszy gol padł już w szóstej minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej do strzałem głową bramkarza Radomiaka pokonał Mateusz Bodzioch. W 30. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Stali po faulu na Bartoszu Nowaku, za co sprawca został ukarany czerwoną kartką. „Jedenastkę” na gola zamienił sam poszkodowany. Wynik 2:0 utrzymał się do końca.

 
W następnej kolejce mielecka Stal zmierzy się na wyjeździe z GKS Jastrzębie (8. miejsce w tabeli). Mecz ten odbędzie się już we wtorek (30.06), o godzinie 20:40.

28.kolejka Fortuna 1 Ligi
Stal MielecRadomiak Radom 2:0 (Bodzioch 22’, Nowak 34’)
FKS: Jakub Wrąbel – Mateusz Żyro, Maciej Domański (64′ Andreja Prokić), Maciej Urbańczyk, Mateusz Mak, Szymon Stasik (87′ Łukasz Seweryn), Michał Żyro (65′ Robert Dadok), Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.