Mielecka Stal zwycięska

Fot. stalmielec.com

W sobotę (27.06) piłkarze Stali Mielec pokonali Radomiaka Radom 2:0. Dzięki temu zwycięstwu FKS zajmuje drugie miejsce, tracąc do lidera Fortuna I Ligi tylko punkt.

Pierwszy gol padł już w szóstej minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej do strzałem głową bramkarza Radomiaka pokonał Mateusz Bodzioch. W 30. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Stali po faulu na Bartoszu Nowaku, za co sprawca został ukarany czerwoną kartką. „Jedenastkę” na gola zamienił sam poszkodowany. Wynik 2:0 utrzymał się do końca.

 
W następnej kolejce mielecka Stal zmierzy się na wyjeździe z GKS Jastrzębie (8. miejsce w tabeli). Mecz ten odbędzie się już we wtorek (30.06), o godzinie 20:40.

28.kolejka Fortuna 1 Ligi
Stal MielecRadomiak Radom 2:0 (Bodzioch 22’, Nowak 34’)
FKS: Jakub Wrąbel – Mateusz Żyro, Maciej Domański (64′ Andreja Prokić), Maciej Urbańczyk, Mateusz Mak, Szymon Stasik (87′ Łukasz Seweryn), Michał Żyro (65′ Robert Dadok), Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.