Mielecka Stal zwycięska

W sobotę (27.06) piłkarze Stali Mielec pokonali Radomiaka Radom 2:0. Dzięki temu zwycięstwu FKS zajmuje drugie miejsce, tracąc do lidera Fortuna I Ligi tylko punkt.

Pierwszy gol padł już w szóstej minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej do strzałem głową bramkarza Radomiaka pokonał Mateusz Bodzioch. W 30. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Stali po faulu na Bartoszu Nowaku, za co sprawca został ukarany czerwoną kartką. „Jedenastkę” na gola zamienił sam poszkodowany. Wynik 2:0 utrzymał się do końca.

W następnej kolejce mielecka Stal zmierzy się na wyjeździe z GKS Jastrzębie (8. miejsce w tabeli). Mecz ten odbędzie się już we wtorek (30.06), o godzinie 20:40.