Nieszczęście we wsi Grochowe. Bus z uczniami zsunął się do rowu i przewrócił się na bok

Nieszczęście we Grochowe. Bus z pasażerami zsunął się do rowu i przewrócił się na bok

Dziś rano w miejscowości Grochowe, w gminie Tuszów Narodowy, osobowy bus zsunął się z drogi, wjechał do rowu i przewrócił się na bok. W pojeździe znajdowało się 21 pasażerów. Czworo z nich z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś (30.11), po godzinie 7 na drodze gminnej we wsi Grochowe.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 33-letnia kobieta, kierująca osobowym busem marki Iveco, relacji Tuszów Narodowy – Mielec, w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem.

W efekcie tego bus zsunął się z drogi do rowu i pojazd przewrócił się na bok. Poza kierującą, pojazdem podróżowało 21 osób w wieku od 13 do 19 lat. Do szpitala na badania trafiły cztery z nich. Ich obrażenia nie były jednak groźne.

33-latka kierująca iveco była trzeźwa. Na miejscu pracują mieleccy policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Nieszczęście we wsi Grochowe. Bus z uczniami zsunął się do rowu i przewrócił się na bok - zdjęcie nr 2.
Zdjęcia: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.