Śmierć przy jednej z mieleckich dyskotek

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Przy jednej z mieleckich dyskotek doszło do bójki, w wyniku której ciężkich obrażeń ciała doznał młody mężczyzna. Jego życia nie udało się uratować. Zmarł na miejscu.

Do dramatu doszło w nocy z soboty na niedzielę (07-08.05) przy ulicy Mickiewicza, obok Domu Handlowego „Ikar”.  O całym zdarzeniu mielecka policja dowiedziała się dziś, przed godziną 1.
Zgłoszenie dotyczyło uszkodzenia ciała młodego mężczyzny. Jego tożsamość, jak przekazują mundurowi, nie jest jeszcze potwierdzona.

Nieoficjalnie mówi się, że to 24-letni Ukrainiec. A osobą, która mogła przyczynić się do jego śmierci był obywatel Armenii.  Obaj prawdopodobnie byli pod wpływem alkoholu. Podobno pokłócili się o pieniądze.

Osobą zgłaszająca był mężczyzna, który widział fragment całego zajścia. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, życia 24-latka nie udało się uratować.

Mieleccy policjanci wszczęli czynności w kierunku uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym.
– Do sprawy zatrzymano 26- letniego mężczyznę. Obecnie wyjaśniamy okoliczności zdarzenia, przesłuchujemy świadków zdarzenia i zabezpieczamy materiał dowodowy. Czynności są w toku – przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.